Close
beak
Aktualności
12-02-2015

Film "Gdzie niedźwiedzie piwo warzą" nominowany do nagrody Orły 2015

kadr z filmu

Produkcja, która została stworzona na zlecenie Fundacji Karpackiej - Polska powalczy o statuetkę dla najlepszego filmu dokumentalnego. Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2015 odbędzie się 2 marca 2015 roku i będzie ją można obejrzeć za pośrednictwem Programu 2 Telewizji Polskiej.


więcej »o Film "Gdzie niedźwiedzie piwo warzą" nominowany do nagrody Orły 2015

05-02-2015

Ze szwajcarską precyzją wspieramy badania naukowe

logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku.  Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy w zakresie badań naukowych są widoczne już dziś.


więcej »o Ze szwajcarską precyzją wspieramy badania naukowe

26-01-2015

Ze szwajcarską precyzją chronimy środowisko

logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku. Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy w zakresie ochrony środowiska i bioróżorodności są widoczne już dziś.


więcej »o Ze szwajcarską precyzją chronimy środowisko

23-01-2015

Zapraszamy na ferie w Bieszczady

kadr z filmu promującego Bieszczady

Osobom, które jeszcze nie mają planów na zimowy wyjazd lub szukają inspiracji do zaplanowania letniego urlopu, Fundacja Karpacka - Polska przypomina, że Podkarpacie jest idealnym miejscem na wypoczynek.


więcej »o Zapraszamy na ferie w Bieszczady

20-01-2015

Ruszył IV nabór wniosków o dofinansowanie ramach projektu "Alpejsko-Karpacki Most Współpracy"

logo inicjatywy "Podkarpackie Smaki"
Nabór adresowany jest do osób fizycznych oraz istniejących mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność w zakresie tradycyjnych, regionalnych, lokalnych, ekologicznych oraz jadalnych produktów leśnych.
więcej »o Ruszył IV nabór wniosków o dofinansowanie ramach projektu "Alpejsko-Karpacki Most Współpracy"

Publikacje

Galeria projektów
 

 

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju - link prowadzi do serwisu zewnętrznego