Close
beak
Aktualności
25-03-2015

Mała architektura nad małopolskimi starorzeczami

budowa altany
Wraz z początkiem wiosny, nad pięcioma małopolskimi starorzeczami ruszyły prace nad tworzeniem małej architektury. Altany, ławki i podesty obserwacyjne będą służyły okolicznym mieszkańcom, turystom i pasjonatom przyrody.
więcej »o Mała architektura nad małopolskimi starorzeczami

25-03-2015

Akcja "Fotelik" na sulęcińskich drogach

przekazanie czapki z logiem Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (źródło: KPP Sulęcin)
Na bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie zwracają szczególną uwagę. Organizowane co pewien czas akcje "Fotelik", mają na celu rozpowszechnienie prawidłowych postaw wśród rodziców przeworzących swoje dzieci.
więcej »o Akcja "Fotelik" na sulęcińskich drogach

19-03-2015

Ze szwajcarską precyzją wspieramy infrastrukturę i bezpieczeństwo

logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku. Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy w zakresie infrastruktury i bezpieczeństwa są widoczne już dziś.


więcej »o Ze szwajcarską precyzją wspieramy infrastrukturę i bezpieczeństwo

12-03-2015

Szwajcarskie postępy

logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy osiągnął półmetek. O efektach i planach na 2015 rok rozmawiano podczas posiedzenia Komitetu Monitorującego, który 12 marca 2015 r. obradował pod przewodnictwem wiceministra infrastruktury i rozwoju Marcelego Niezgody.


więcej »o Szwajcarskie postępy

12-02-2015

Film "Gdzie niedźwiedzie piwo warzą" nominowany do nagrody Orły 2015

kadr z filmu

Produkcja, która została stworzona na zlecenie Fundacji Karpackiej - Polska powalczy o statuetkę dla najlepszego filmu dokumentalnego. Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2015 odbędzie się 2 marca 2015 roku i będzie ją można obejrzeć za pośrednictwem Programu 2 Telewizji Polskiej.


więcej »o Film "Gdzie niedźwiedzie piwo warzą" nominowany do nagrody Orły 2015

05-02-2015

Ze szwajcarską precyzją wspieramy badania naukowe

logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku.  Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy w zakresie badań naukowych są widoczne już dziś.


więcej »o Ze szwajcarską precyzją wspieramy badania naukowe

Chcesz się dowiedzieć więcej o Funduszu szwajcarskim?

Galeria projektów zrealizowanych z Funduszu Szwajcarskiego
 

Raport z realizacji Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

 

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju - link prowadzi do serwisu zewnętrznego