Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu nagrodzony przez Prezydenta RP

Fundacja Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu – Instytucja Realizująca m.in. projekt „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością” - został laureatem Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego” w kategorii „Instytucja”. Nagroda została wręczona przez Prezydenta Andrzeja Dudę w czasie finałowej Gali I edycji, która miała miejsce 9 grudnia 2016 r. w Warszawie.

Misją Fundacji jest działanie na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. W tym celu świadczy ona usługi szkoleniowe, doradcze, informacyjne i finansowe, działając na rzecz gospodarstw rolnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracuje z samorządami lokalnymi, rolnikami oraz młodzieżą, głównie w regionie południowo-wschodniej Polski. Od 2005 roku Fundacja jest również Lokalną Organizacją Grantową, przyznającą małe dotacje dla lokalnych organizacji pozarządowych i nieformalnych grup.

Więcej informacji na temat Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego”:
https://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-dla-dobra-wspolnego/aktualnosci/art,3,prezydent-wreczyl-nagrody-dla-dobra-wspolnego.html